Ekonomi

Alanında öncü “Nobel World Clinic & Nobel World Dent”

Alanında lider sağlık turizmi acentesi “Nobel World Clinic”; Üç ana konuya odaklandı: cerrahi estetik, saç ekimi ve diş tedavileri.

Diş tedavileri ‘Nobel World Dent’ bünyesinde yapılmakta ve yüz güldürücü sonuçlar vermektedir.

Alanında en iyi doktorlar eşliğinde, müşterilerine her alanda en iyi sonuçları sağlamayı misyon edinen “Nobel World Clinic”in ana müşteri kitlesini Fransa ve Frankofon ülkeleri oluşturmaktadır. Şirket aynı zamanda bir Frankofon şirketidir ve tüm çalışanlar kolayca Fransızca iletişim kurabilir.

Hastalarının şehir içi tüm transferlerini kendi vip araçlarıyla sağlayan ve anlaşmalı olduğu 5 yıldızlı otellerinde müşterilerine oda kahvaltı hizmeti veren “Nobel World Clinic”; Türkiye’de de bu alanda kalite algısını ilerletiyor. En hakiki kalite ve en doğru fiyat anlayışı ile müşterilerinin tüm seyahat ve tedavi programlarını gelmeden önce belirleyerek, isteklerini ön planda tutarak hiçbir detayı atlamamaktadır.

Randevu aşamasında hastaların genel sağlık durumu ve tıbbi geçmişi hakkında genel bir bilgi alınmakta ve şirket mantığı ile her operasyon öncesi gerekli tüm tetkikler sağlanarak hekimlere bilgi verilmektedir. Klinikte istisnai durumlar asla gözden kaçmaz ve gerekli tüm bilgiler hastalara ameliyattan önce verilir.

Operasyon öncesi tüm testler ve muayeneler yapıldıktan sonra danışanın müdahalesi başlar.

Aile olmanın önemini her fırsatta grubuna hissettiren “Nobel World Clinic”; Bir aile üyesi olarak ziyarete gelen her müşteriyi memnuniyetle karşılar.

Müdahalelerin ardından danışanlarının takibini sürdüren “Nobel World Clinic”; Bulunduğu branşın etik sorumluluklarının bilincinde olarak insan sağlığını esas alan bir bakış açısıyla daha memnun hastalar için çalışmaya ve hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu