Yaşam

Domino’s Pizza, Sıcak Siparişleri Teslim Etmek İçin Siparişleri Arkasında Fırın Bulunan Elektrikli Bisikletle Taşıyacak

Dünyanın her yerine hizmet veren pizza zinciri Domino’s müşterilerini memnun edecek yeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Yalnızca pizza teslimatına odaklanan özel bir şirket elektrikli bisiklet Üretici firma artık pizzalarını bu özel araçla teslim edecek. Bu sayede müşteriler her zaman sıcak pizza yiyecektir.

Domino’s Pizza’nın elektrikli bisikleti hem işlevsellik hem de tasarım açısından ilgi çekici ve ilgi çekici. dikkat çekici . Özel olarak tasarlanan teslimat bisikletleri, Domino’s ile eşanlamlı olan kırmızı, mavi ve beyaz renklerle donatılmıştır. Kuryenin rahat etmesini sağlamak amacıyla elektrikli bisiklet, yüksek teknolojili süspansiyon sistemi ile donatıldı ve büyük bir fırına konutlara ev sahipliği yapıyor. Domino’s’tan alınan pizzalar artık bu fırınlarda taşınacak.

Domino’s Pizza’nın elektrikli bisikleti şu şekilde görünüyor:

Şirketin” sıcaklık kontrollü pizza kapsülü “” olarak anılan fırın, pizzanın yolculuk boyunca 68 derece sıcaklıkta kalmasını sağlayan fan sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde hem kapsülün hem de pizzanın sıcaklığı sabit kalır. nemli olmak Bunu ortadan kaldırmak için de çalıştı. Bu sayede müşteri nem nedeniyle “ıslak” bir pizza yemeyecektir.

Elektrikli bisikletin arka kısmına yerleştirilen fırın aydınlatmayla donatılmıştır. sürüş güvenliğini sağlamak için Onun da faydası olacak gibi görünüyor. Bununla; Fırının sıcaklığı arka tarafa eklenen bir cihazla kontrol edilmektedir. ekrandagösterilecek.

Edinilen bilgiye göre Domino’s Pizza hizmet veriyor tüm pazarlarda bu elektrikli bisikleti kullanmaya başlayacağız. Ancak dönüşüm sürecinin ne zaman tamamlanacağı konusunda elimizde bir bilgi yok. Dolayısıyla bu elektrikli bisikletlerin Türkiye’ye ne zaman geleceği henüz bilinmiyor. gizemini koruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu