Yaşam

Hangi dizi, ne zaman başlıyor? İşte Yayın Tarihleri ​​Açıklanan Diziler

Nihayet yeni yayıncılık döneminin başladığı eylül ayına geldik. Sezon finali yapan dizilerin birçoğu bu ay geri dönerken aynı zamanda izleyiciyle buluşacak yeni diziler için de geri sayım başladı. Biz de yayın tarihleri ​​belli olan diziyi derlemeye karar verdik.

Safir – 4 Eylül Pazartesi

ATV’nin yeni sezondaki en iddialı yapımlarından biri olan Safir’de başrollerde İlhan Şen, Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül yer alıyor. Gülsoy ailesinin bir gecede değişen tutku, ihtiras, intikam ve zorbalık davalarını konu alan dizide entrika seviyesinin oldukça yükselmesi muhtemel.

Dilek Taşı – 7 Eylül Perşembe

Kanal D’nin yeni dönem dizisi Dilek Taşı perşembe günü ekran yolculuğuna başlayacak. Dilek Taşı’nda idam cezasıyla karşı karşıya kalan Mustafa ve Figen isimli genç kızları izleyeceğiz.

Hile – 7 Eylül Perşembe

Geçtiğimiz sezon ATV’de yayınlanan Aldatmak, 7 Eylül Perşembe günü yeni sezonuyla geri dönüyor.

Firebirds – 8 Eylül Cuma

Cuma geceleri Kingfisher ve Cranberry Sherbet ile yarışan Firebirds, sezona iki seri erken başlayacak. Firebirds 8 Eylül’de sezona merhaba diyecek.

Gönül Dağı – 9 Eylül Cumartesi

TRT 1’in en sevilen dizilerinden Gönül Dağı 4. sezonuyla ekranlara geri dönecek. Gönül Dağı’nın yeni dönem tarihi 9 Eylül!

Kardeşlerim – 9 Eylül Cumartesi

ATV’nin rekor kıran dizisi Kardeşlerim 9 Eylül Cumartesi günü 3. sezonuyla ekranlara geri dönecek.

Ruhun Duymaz – 9 Eylül Cumartesi (Yayın tarihi değiştirildi)

FOX’un yaz dizisi Ruhun Duymaz, iyi bir senaryoya sahip olmasına rağmen reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamadı. Yeni dönemde şans verilen dizinin yayın günü cumartesi olarak değiştirildi.

Tamamen Farklı Birisi – 11 Eylül Pazartesi

Burak Deniz ile Hande Erçel’i yıllar sonra bir araya getiren Bam Başka Biri dizisi 11 Eylül Cumartesi günü yayın hayatına başlayacak. Dizide karmaşık geçmişini geride bırakmak isteyen genç savcı Leyla’nın kesişimini izleyeceğiz. yeni bir düzen kuran ve şöhretle dolu bir hayatı olan hırslı bir gazeteci olan Kenan.

Vahşi – 12 Eylül Salı

FOX’un yeni sezon yapımlarından Wild’da başrolleri Simay Barlas ve Halit Özgür Sarı paylaşıyor. İyi bir aileden kaçırılan ve kendini sokaklarda bulan bir çocuğun, yıllar sonra evine dönüp kendini toparlama mücadelesini anlatan dizi, 12 Eylül Salı günü yayın hayatına başlayacak.

Kızılcık Şerbeti – 15 Eylül Cuma

Show TV’nin en sevilen eserlerinden Kızılcık Şerbeti, nefis bir sezon finaliyle sezona ara verdi. Kızılcık Şerbeti 15 Eylül’de patlayıcı bir geri dönüş yapacak.

Sınırsız Sevgi – 21 Eylül Perşembe

FOX ekranlarında yayınlanacak olan Hudutsuz Sevda’da, küçükken babasını kan davası nedeniyle kaybeden ve İstanbul’a giden Halil İbrahim’in çocukluk aşkı Yasemin ile olan imkansız aşkını izleyeceğiz. Hudutsuz Sevda 21 Eylül’de yayında olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu