Haber

Karayollarında İnşaat ve Onarım Çalışmaları Sürüyor

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Kuzey Marmara Otoyolu D-100 Akyazı-TEM Akyazı kavşakları 1-5. kilometre, bakım ve onarım çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle Ankara istikametinde karayolu aktarılarak diğer yönden çift yönlü ulaşım sağlanmaktadır.

TAG Otoyolu Toprakkale- Osmaniye kavşakları 4-7. Üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritte gözetim altında gerçekleştiriliyor.

Sakarya-Düzce karayolunun 12’nci kilometresinde Mudurnu Köprüsü’ndeki imalat çalışmaları nedeniyle Sakarya yönü trafiğe kapatılırken, ulaşım Düzce yönünden çift yönlü olarak devam ediyor.

39-41 Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolu. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle şeritler daraltılarak, ulaşıma ikişer şeritten izin veriliyor.

Muğla-Kale yolunun 44-49. ve Kayseri- Pınarbaşı yolunun 45-49. Kilometrelerce ulaşımda imalat çalışmaları nedeniyle ulaşım konusu bölünmüş yolların bir kısmından çift yönlü olarak devam ediyor.

Balıkesir-Dursunbey-Harmancık yolunun 0-71. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak gerçekleştirilmektedir.

Sivas-Zara yolunun 1-3. Numune Hastanesi Köprülü Kavşağı imalatından dolayı servis yollarından çift yönlü ulaşım sağlanmaktadır.

Mardin-Midyat yolunun 23-27. kilometrelik (Ömerli şehir geçidi), üretim çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü sağlanıyor.

Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 15-30’u. kilometre, üst yapı yenileme çalışması yapılıyor. Bu nedenle yolun her iki tarafı kısa süreliğine trafiğe kapatılıyor ve denetim altında ulaşım tek şeritte devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu