Yaşam

Peter Jackson, Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Yönetmeni, Simpsonlar Dizisinin Konuğu

The Simpsons’ın yeni bölümünde ünlü ‘Yüzüklerin Efendisi’ dizisinin yönetmeni Peter Jackson konuk oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Uzun yıllardır ekranlarda yer alan bu ünlü animasyon dizisi, kendine özgü mizah anlayışıyla sınırları bir kez daha zorlayan, sinema dünyasının önde gelen isimlerinden birini ağırlamanın heyecanını yaşıyor. Detaylar içeriktedir. ?

Kaynak: bir

Televizyonun en uzun soluklu ve ikonik dizilerinden biri olan Simpsonlar, 35. bölümüyle izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.

Güncel konuları ele almaya devam eden ve her bölümünde ünlü konuk yıldızları ağırlamaya devam eden dizi, 35. sezonun 4. bölümünde Yüzüklerin Efendisi dizisinin yönetmeni Peter Jackson’ın özel katılımıyla dikkat çekiyor.

“Susuzluk Tuzağı: Bir Kurumsal Aşk Hikayesi” adını taşıyan bu yeni bölümde yönetmen Peter Jackson ve oyuncu Elizabeth Banks gibi isimlerin yanı sıra Ken Burns, Kara Swisher, Andrew Ross Sorkin ve Christiane Amanpour gibi ünlü konuklar da yer alıyor.

Bölümde Peter Jackson’ın yer aldığı sahneler onun filmografisine eğlenceli göndermeler içeriyor.

Özellikle dikkat çekici olan, Jackson’ın sağ omzunun üzerinde görülen posterde ‘King Kong’ ve ‘The Hobbit: The Desolation of Smaug’ gibi değerli yapımlarından izler taşıyan bir kolaj yer alıyor.

Sol omzundaki bir başka resimde The Beatles’ın ünlü “Abbey Road” albüm kapağının bir yorumu yer alıyor.

Bu kapak, Jackson’ın Disney+ platformunda yayınlanan The Beatles’ı konu alan ‘The Beatles: Get Back’ belgesel serisine bir gönderme niteliği taşıyor ancak tıpkı The Beatles’ın albüm kapağı gibi yolun karşısına geçenler ‘The Beatles’ı görecek. Jackson’ın Yeni Zelanda’daki yükselişi sırasında çekilen film. ‘Zayıflarla Tanışın’ filmindeki kuklalar.

Dizinin bu bölümünde Bay Burns’ün Persephone adında üniversiteyi terk etmiş bir girişimciye aşık olmasını izleyeceğiz.

Bakalım siz ne düşünüyorsunuz yorumlarda. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu