Haber

Türk Hava Yolları, Fas depremi nedeniyle seferlerde ücretsiz iade ve değişiklik hakkı tanıdı

Türk Hava Yolları (THY), Fas’ın Marakeş ve Kazablanka seferlerine bileti olan yolcularına, ülkede meydana gelen deprem nedeniyle ücretsiz iade ve değişiklik hakkı tanındığını duyurdu.

THY’nin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, “Fas’ta yaşanan deprem felaketinde hayatını kaybedenlere başsağlığı dileriz. Kazablanka ve Marakeş’le uçamayan yolcularımıza ek haklar tanındı.” ifadelere yer verildi.

Açıklamada, deprem nedeniyle 8 Eylül 2023 ve öncesinde düzenlenen biletler için 9-23 Eylül Marakeş ve Kazablanka seferlerine kayıt yaptıran tüm THY ve Anadolu Jet yolcuları, rezervasyon değişikliği, iade ve bilet uzatma işlemleri yapabilecek. İşlemi 23 Eylül’e kadar tamamlamaları şartıyla 30 Ekim’e kadar süre tanınacak. Haklarından yararlanabilecekleri kaydedildi.

Açıklamada, bu hakların yalnızca THY ve Anadolu Jet tarafından gerçekleştirilen uçuşları kapsadığı, yolcuların değişiklik taleplerini davet merkezinden ve biletin satın alındığı acenteler aracılığıyla gerçekleştirebilecekleri belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu