Ekonomi

Türkiye’nin Önde Gelen Kripto Borsalarından ICRYPEX, Kendi Tokenını Ön Satışa Sunuyor

Ülkemizde güvenli kripto işlemleri denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri, VASP iki ülkede lisanslıdırKripto varlık platformu ICRYPEX, C-Chain kullanılarak geliştirilen, Metamask ve Trust Wallet gibi merkezi olmayan blockchain teknolojileriyle entegre olan ICRYPEX TOKEN’in (ICPX) ön satışını gerçekleştirdi.

ICPX yatırımcılarına pek çok avantaj sunmakta olup amacı kısa sürede kar elde etmek olmayan yatırımcıların dikkatini çekecektir. uzun vadeli büyüme odaklı token dağıtım yapısıile de dikkat çekiyor.

ICPX’in yol haritası hazır, ön satışta %20 indirim var:

ICRYPEX, ICPX ile birlikte kullanıcılarına planlı ve güçlü bir yol haritası da sunuyor. Yatırımcılara avantajlar sağlayacak şekilde tasarlanan bu yol haritasına göre ICRYPEX TOKEN, ICRYPEX’in “Likidite Kazanç Paylaşımı” ve “İkili Yatırım” gibi birçok finansal varlığı için kullanılacak. temel işOlarak konumlandırılmıştır.

Ek olarak ICRYPEX, Ayrıca NFT platformunda ICRYPEX TOKEN merkezi çalışma olarak planlanmıştır. Kısacası ICRYPEX, tokenini satın alacak yatırımcılara işlevsel bir ürün sunmaya özen göstererek, kullanıcılara dijital varlıkları satın alma, satma ve ticaret yapma konusunda güvenli bir seçenek sunuyor.

Ön satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Yüzde 20 indirimli ICPX ön satışıSonrasında ön satış rezervinde kalan tokenlar ödül havuzuna aktarılacak ve sonrasında dolaşımdaki token sayısı daha sınırlı hale gelecek.

Amaç katma değeri olan bir proje geliştirmektir:

Ön satışa sundukları yeni çalışmaları hakkında konuşan ICRYPEX Yönetim Kurulu Lideri Gökalp İçer, ICRYPEX TOKEN’i piyasaya sürmekteki asıl amaçlarının katma değerli bir proje geliştirmek olduğunu vurguladı. Türkiye’deki varlığımızı güçlendirdiğimiz bu dönemde ICRYPEX olarak küresel entegrasyonlarımıza da hız verdik. Çok yakın zamanda küresel kripto para ekosistemindeki ürünleri bünyemize entegre ederek tüm bu hizmetlerde ICRYPEX TOKEN kullanılabilecektir. Temel işlevsel bir çalışma olmasını istedik . Lisansımız çok yakında başka bir Avrupa ülkesinde de onaylanacak. Şu anda dünyanın farklı coğrafyalarından müşteriler alıyoruz ve küresel ödeme hizmetleri aracılarıyla çalışıyoruz. 2024 yılı bu entegrasyonları hızlandıracağımız bir yıl olacak. Bu nedenle ICRYPEX TOKEN için gerçek koşulların oluştuğunu ve gerçek zamanın geldiğini düşünüyoruz.Gelecek planlarını da şu sözlerle özetledi.

ICPX dikkatinizi çektiyse buraya tıklayarak daha detaylı inceleyebilirsiniz. Ayrıca tokenın whitepaper’ına buradan ulaşabilir ve daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu