Yaşam

Ünlü Şarkıcının Annesi Hastaneye Kaldırıldı!

Hakan Altun’un annesi Meral Altun, fenalaşınca ambulansla Nişantaşı’ndaki hastaneye kaldırıldı. Alınan bilgiye göre Meral Altun’un yoğun bakımda olduğu öğrenildi.

 

Habertürk’ün haberine göre; Hakan Altun’un annesi Meral Altun acilen hastaneye kaldırıldı.

Meral Altun, rahatsızlığının ardından ambulansla hızla Nişantaşı’ndaki bir hastaneye kaldırıldı.

Daha sonra Hakan Altun ve yakınları acilen hastaneye geldi. Meral Altun’un yoğun bakımda olduğu öğrenildi.

Hakan Altun Bursa’da Sevenleriyle Buluştu

Fantazi müziğin öncü sesi Hakan Altun, Bursa’da hayranlarıyla bir araya gelerek yıllara meydan okuyan müziğiyle hayranlarını “Telefon başında çaresizce bekliyorum” diyerek selamladı.

Hakan Altun, müziğiyle hayranlarına duygusal anlar yaşattı. Altun, hayranlarının karşılamasına telefonunun ışıklarını açarak, “Buradaki insanların ışığı her yeri aydınlatmaya yetiyor” sözleriyle karşılık verdi.

Bursa’da verdikleri konserde kendilerini yalnız bırakmayan dinleyicilere şükranlarını sunan Altun, şarkıyı kendisinin söylediğini, müzisyen arkadaşlarını da unutmadığını ancak çalan kişilerin de çok değerli olduğunu belirtti.

Hakan Altun; Elbette Türkiye’de herkes müzik söyleyebilir, Türkiye’de herkes alkışlayabilir ama herkes enstrüman çalamaz arkadaşlar. Arkamdaki müzisyen kardeşlerim ailemden çok gördüğüm insanlardır. Tüm müzisyen dostlarını onurlandırarak ve onların kalplerini kazanarak, “Lütfen onları güçlü bir şekilde alkışlayın” dedi.

Hakan Altun, Melek Mosso’ya hediye ettiği “İlletim” şarkısını seslendirerek hayranlarını coşturdu. Büyük alkış alan ünlü sanatçı, müziğinin öyküsünü paylaşarak yürekleri yumuşattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu