Yaşam

Erdal Özyağcılar ‘Kişilik’i anlattı: Üç gündür heyecandan dolayı bağırsak enfeksiyonu çekiyorum.

Erdal Özyağcılar, ‘Şahsiyet’ dizisinin 2. sezon galasında ilk kez bir dizi için büyük heyecan duyduğunu söyledi. Özyağcılar, “3 ay boyunca hayatım alt üst oldu. ‘Şahsiyet’ten teklif geldi. Hakan Günday’ın senaryosu geldi, şaşkına döndüm. Ondan sonra ağrılarım başladı… Ne yapacağımı, ne yapacağımı şaşırdım. Haluk çocuğumda zaten ilk dönemde saç dökülmesi vardı, ne yapmalıyım oğlum?” dedim. Onur (Saylak) ile 2 saat konuştuk. Beni rahatlattı ve ‘Merak etme’ dedi. Geceleri uyumakta zorluk çekmeye başladım. Teşekkür ederim, bana çok yardımcı oldu” dedi.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Özyağcılar, sözlerine şöyle devam etti:

“3 ayı çok yoğun geçirdim. Ayrıca sadece tiyatro galalarında bağırsak enfeksiyonuna yakalanıyorum. Heyecandan 3 gündür aynı hastalığı yaşıyorum. İlk defa böyle bir hastalıkla karşılaşıyorum. Dizi… Röportaj yaparken üç, dört, beş kez izin isteyeceğim, durum zaten kötü… Sen rahat ol, ben de seninle ilgilenirim.” Bırak rahatlayayım…”

‘HALUK BİLGİNER’LE OYNAMAK BÜYÜK BİR LÜKS OLDU’

Erdal Özyağcılar, başrol oyuncusu Haluk Bilginer’i canlandırmayı şöyle anlattı: “Çok mutluyum… Haluk Bilginer’le oynamak büyük bir lükstü, çok keyif aldım.”

Özyağcılar, Gain’de 13 Kasım’da yayınlanacak olan ‘Şahsiyet’ dizisinde intikam için Türkiye’ye dönen Baht rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu