Haber

Erdoğan, Naci Görür’ü ‘Taslak’ Olarak Suçladı: ‘Senin Profesörlüğünden Bu Millete Ne Gelecek?’

İstanbul’da olası deprem uyarısında bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Prof. Dr. Naci Görür’e ‘yol istemiyoruz’ sözleriyle yüklendi. Erdoğan, ‘Senin profesörlüğünden bu millete ne gelecek? Ne domates-patates.. Vay vay vay’ dedi.

AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Adayı Tanıtım Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şunları söyledi: Dr. Naci Görür’ü hedef aldı.

Naci Görür, “Depreme dayanıklı olmayan bir binayı ya yıkacaksınız ya da sağlamlaştıracaksınız. Kamu ve yerel yönetimlerle bu işi yapacaksınız. Millet olarak havaalanı, köprü, yol değil, can güvenliği istiyoruz’ dedi. Olası Marmara Depremine de dikkat çeken Görür, “Marmara Bölgesi’nde ekonomi çarkları duracak. Türkiye’nin yüzde 60’lık ekonomik üretiminin can damarı olan bir bölgenin ekonomisinin durması demektir.Türkiye ekonomik olarak çöker.Siyasi bağımsızlığı kalmaz” dedi.

Partinin Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtma Toplantısı’nda konuşan Erdoğan, Görür’e “Köprü, baraj yapmakla bu iş çözülmez. Söyleyin soğan, patates ne kadar?” Diyor. kelimelerle yüklü. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu