Haber

Ortahisar Belediye Başkanı Emniyet Müdürlüğü’nün Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, polis teşkilatının kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla bir açıklama yayınladı.

Genç, yaptığı açıklamada kuruluşun 197’nci yıl dönümünü kutlayarak, polisin hizmet kalitesini her geçen gün artıran, personel yapısını dinamik tutan bir anlayışla 7/24 görevlerine devam ettiğini belirtti.

Emniyet güçlerinin ve Zabıta Müdürlüğünün vatandaşların sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşamasının teminatı olduğuna işaret eden Genç, şöyle konuştu:

“Uygulama ve denetimleriyle vatandaşlarımızın refahı için güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan zabıta, kentsel gelişmemize de katkı sağlayan önemli bir birimdir. Gören göz olan polis teşkilatımız Görevleri gereği belediyenin kulağını duyan ve kulağını duyan kurum, belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü görevi görüyor.”

Genç, polislere de tavsiyelerde bulunarak, “Vatandaşlarla diyaloglarınızda gülümsemeyi ve gülen yüzü eksik etmeyin. Başta Ortahisar Belediye Zabıtamızda görevlerini sürdüren polis personelimiz olmak üzere tüm polis teşkilatımızın haftasını tebrik ediyorum” dedi. Haftanın 7 günü 24 saat gece gündüz çalışan departmanımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu