Yaşam

Senarist filmi bilmiyordu: Herkese çay yok, Şakir’e çay yok

Soruları ve rakipleriyle sıkça gündem olan Kim Milyoner Olmak İster’in son bölümüne Yeşilçam sorusu damgasını vurdu. Senarist olduğunu söyleyen 23 yaşındaki Deniz Yüksel, Türk Sineması ile ilgili soruya yanıt vermekte zorlandı. Jokeri doğru kullanan yarışmacı son anda elenmekten kurtuldu.

Birinci eşiğe kadar soruları başarıyla yanıtlayan Yüksel’e altıncı soruda sorulan “Herkese çay” sözlerini duyarsanız! soru soruldu.

Birbirinden şık isimler arasında The King of Scavengers, Kibar Feyzo, Çiçek Abbas ve Şekerpare de vardı. Cevabı bilmekte zorlanan yarışmacı jokerin yarısını doğru kullandı.

‘BAZI YEŞİLÇAM FİLMLERİ İZLEMELİSİNİZ’

C ve D seçeneklerinden doğru tercih olduğunu söyleyen Deniz Yüksel yarışa devam etmeyi başardı. Kenan İmirzalıoğlu, “Anladığım kadarıyla yabancı filmleri çok izliyorsunuz. O senaryoları Türk seyircisi için mi yazacaksınız?” diye sordu.

Yarışmacıdan “Evet, aslında emin değilim” cevabını aldıktan sonra tavsiyesini veren İmirzalıoğlu, “O halde burada seyirciyle gönül bağı kurmak istiyorsanız biraz Yeşilçam sinemalarını izlemelisiniz. O sinemalar çok keyifli ve öğretici.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu